Partneři

FUN SPOT LIPNO - Adventure GolfFUN SPOT LIPNO – ADVENTURE GOLF

Zažijte něco nového, zažijte něco květinového! Aneb Adventure golf jinak. Adventure golfové hřiště se skládá z 18ti jamek rozprostřených a zasazených do členitého terénu botanické zahrady, procházející kolem vodopádu a dvou jezírek s bohatou faunou a flórou. Hřiště zůstává osvětlené i pro večerní romantickou hru pod hvězdami doprovázenou příjemnou hudbou či holografickou projekcí.

Web: www.funspotlipno.cz

 


Camping FrymburkCAMPING FRYMBURK

Camping Frymburk leží na břehu lipenského jezera. Kemp disponuje 140 karavanovými místy, stanovými místy, luxusními a economy mobilními domky a víkendovou chatou chalet. Pro návštěvníky hotelu Leyla je v kempu k dipozici 800 metrů dlouhá pláž, vodní atrakce a půjčovna loděk, šlapadel, plachetnic a surfů.

Web: www.campingfrymburk.cz

 


Activity Park Médi KubíkaACTIVITY PARK MÉDI KUBÍKA

Actitity park Médi Kubíka je místo, kam si můžete přijít užít krásný den s celou rodinou. V parku se nachází například terénní tříkolky, které na kopec vytáhne vlek Vlka Václava, Méďův výukový program SNAG Golf, naučná stezka, kde se dozvíte spousty zajímavých věcí, wakepark pro milovníky adrenalinu, tubing aneb letní bobování či občerstvení v Ranči U tří Anč.

Web: www.parkfrymburk.cz

 


Ledová magistrálaLEDOVÁ MAGISTRÁLA

Bruslařská dráha Lipno aneb Ledová magistrála patří k nejdelším přírodním bruslařským dráhám na světě. Měří více než 10 kilometrů. Ledová magistrála spojuje tři obce, Frymburk, Přední Výtoň a Lipno nad Vltavou. Provoz dráhy je zahajován při minimální tloušťce ledu 18 centimetrů. Dráha se upravuje v šířce osmi metrů s pruhem pro chodce.

Web: www.ledovamagistrala.cz