Hotelové služby

Hotel Leyla nabízí Vám, našim zákazníkům nepřeberné množství služeb, které Vám zpříjemní dovolenou u lipenského jezera.

Restaurace, bar, jídelna

Naše restaurace je jedinečná ve Frymburku i na celém lipensku. Užijte si gastronomický zážitek, který jinde na lipensku nedostanete.

Snídaně

V hotelu Leyla víme, že kvalitní snídaně je základ dne. Snídaně proto podáváme formou studeného a teplého bufetu.
K dispozici je také hostům nápojový automat s džusy a automat na kávu. Zdarma si také host může přiobjednat čerstvě připravená míchaná vajíčka na více způsobů, opečenou slaninu či velmi oblíbené lívance s různou náplní. Snídaně jsou podávány od 8:00 do 10:00 hodin.

Snack balíček

Jste celý den na kole nebo na výletě a nemáte čas řešit jídlo?! Máme pro Vás řešení! Objednejte si náš snack balíček a buďte bez starosti, neboť určitě nebudete trpět hlady.
Balíček se skládá z čerstvé obložené bagety, nápoje 0,33l, ovoce dle sezóny a sladkosti a stojí pouhých 150,- Kč.
Pokud chcete objednat tento balíček, dejte prosím vědět den předtím na recepci, abychom ho mohli pro Vás připravit (balíček je vždy k vyzvednutí u obsluhy na snídani).

Dětský koutek

Pro naše nejmenší návštěvníky máme připravený dětský koutek. Vy si můžete pohodlně vychutnat odpolední kávu a Vaše děti se zabaví v našem dětském koutku.

Kolárna a lyžárna

Jste-li vyznavačem aktivní dovolené, pak je hotel Leyla připraven právě pro Vás. Ať přijedete v zimě a máte sebou lyže, běžky či snowboard nebo navštívíte Lipno v létě a přivezli jste si sebou kola, hotel Leyla Vám nabídne úschovnu kol nebo Vašeho zimního vybavení.

Wi-Fi – bezdrátové připojení k ineternetu

V celém hotelu Leyla je k dispozici všem návštěvníkům bezdrátové připojení k internetu zdarma.

Recepce

Naše hotelová recepce je Vám k dispozici každý den od 08:00 do 20:00 hodin. Takže neváhejte a obraťte se na nás, pokud potřebujete poradit například s výletem či se službami, které jsou poskytovány na lipensku.

Prodej pohledů, turistických a cyklomap

Chcete poslat svým známým či rodinným příslušníkům pohled z dovolené? Nebo jste přijeli na Lipno poprvé a nevíte kudy kam? Pak jsme tu pro Vás! Nabízíme prodej pohledů z lipenska a pro turisty a cyklisty máme připravené mapy s místními turistickými a cyklo trasami.

Platební teminál

V hotelu Leyla lze platit bezhotovostně a to platební kartou. Jsme zařízeny platebním terminálem, takže si sebou nemusíte brát žádnou velkou hotovost.

Parkování

Hotel disponuje vlastním kamerově hlídaným parkovištěm, které je samozřejmě pro Vás, naše zákazníky zdarma.