Prázdniny jsou za rohem! Kam vyrazit?

Už jen měsíc a naše děti budou mít po starostech. Pár dní jim to sice vydrží, ale známe to, po týdnu se začnou nudit a vy jako rodiče se musíte snažit svoje děti zabavit. Jestli přemýšlíte o krátké dovolené, o dovolené nejlépe v naší zemi, tak je tento článek pro vás. Náš hotel Leyla se nachází ve Frymburku, což je přímo u Lipna a Šumavských lesů, takže je to ideální místo na odpočinek pro rodiny s dětmi, kteří si rádi zajezdí na in-line bruslích, nebo se projedou na bobové dráze, nebo se vydají na slavnou stezku korunami stromů. Kromě těchto klasických aktivit vám může náš kraj nabídnout další spoustu takových míst.

agagasgasgagas

 

Trocha kultury neuškodí

Jestli se chcete u procházení dozvědět něco nového a vzdělat tak i své děti, můžete se vydat do slavného Českého Krumlova! Kromě hradu a zámku nabízí další skvosty kultury, jako jsou otáčivé hlediště, muzeum voskových figurín či centrum Egona Schilleho. Město Český Krumlov je na seznamu památek UNESCO. Český Krumlov leží 30 km od našeho hotelu.

 

asgasgagasgagsg

 

Adrenalin a zábava v jednom!

Pro ty co chtějí svůj odpočinek zpestřit a trochu se pobavit a přitom si i zasportovat, je tu takzvaný “Wakeboarding”. Neváhejte navštívit Wakeboarding a vodní lyže ve Frymburku, které se nachází hned vedle našeho hotelu Leyla. Atrakce je určena pro všechny bez rozdílu věku a zkušeností. Zapůjčit si lze wakeboard, vodní lyže, wakeskate nebo nafouklou gumu.

 

asasjhasjklhaslg

 

Plavba s výhledem na přírodu

No, a jestli jedete k Lipnu za relaxem a pohodičkou a ničím jiným, tak jsou tu pro vás vyhlídkové plavby! Objevte pro sebe přirozenou krásu Šumavy a Lipenského jezera z paluby lodi. Výletní lodě vyplouvají z přístaviště Lipno nad Vltavou a Frymburk. Během malé nebo velké okružní plavby uslyšíte také mnoho zajímavostí o jezeře a jeho zvláštnostech. Na nové výletní lodi Adalbert Stifter jsou pořádány večerní plavby při západu slunce s hudbou, večeří a přípitkem. Můžete také ochutnat speciality palubní restaurace.