Přichází jaro a s tím i plno aktivit!

 

Po dlouhodobém přechodu letošní zimy na sluneční a teplé jaro, se ve Frymburku a v okolí Lipna znovu otevírají možnosti trávení příjemných chvilek a procházek po krásné šumavské přírodě a spoustu dalších zajímavých aktivit. 

 jarnikrasy1

Půjčte si kolo nebo koloběžku

 

Jednou z takových možností je půjčit si koloběžku nebo kolo, a prozkoumat tak krásy šumavské, v některých místech i nedotčené přírody, za kterou můžeme být nesmírně hrdí. Půjčovny nejsou v téhle lokaci žádným problémem, jestli nemáte možnost nebo s sebou jednoduše nechcete brát svoje kolo nebo koloběžku, půjčte si přímo na místě za velmi dostupné ceny! Hory, které se v zimě využívají k lyžování, se v létě mění na zábavný sjezd na horském kole, který si užijí jak dospělí tak i děti. Navíc je sjezd dostupný hned u našeho hotelu Leyla, takže můžete relaxovat a užívat si jaro v plném proudu!

jarnikrasy2 

Vyšplhejte na koruny stromů!

 

Další zajímavou atraktivitou Šumavy, je známá svým krásným výhledem Stezka korunami stromů. Je dlouhá 675 metrů a vyjdete tak na výšku až 40 metrů! Výhled, který se otevírá z maximální výšky, si budete pamatovat na celý svůj život! Nejen že je v průběhu cesty popsané co právě vidíte, ale i flora a fauna. Stezka korunami stromů je kombinace vědomostí a krásné procházky. Je to ideální výlet pro rodinu s dětmi, protože si vaše děti určitě užijí sjezd z vrcholu stezky přímo dolů na skluzavce! 

 

jarnikrasy3

Užívejte si Šumavy!

 

Kromě procházek a užívání si kvetoucí jarní přírody je na Šumavě spousta dalších aktivit! Jednou z nich je třeba bobová dráha, která se od našeho hotelu nachází jen v 10 minutách jízdy autem. Trocha adrenalinu nikdy neuškodí, navíc si to užije opravdu každý milovník přiměřené rychlosti v kombinaci s dech beroucím výhledem. 

Okolí Lipna nabízí opravdu hodně – aquapark, karting, střelnice, ale také spoustu rozhleden, přírodních vzácností flory a fauny a hlavně příjemných a teplých zážitků s rodinou! 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.