Nabídka služeb pro firmy

Chystáte ve Vaší firmě školení, větší poradu, seminář nebo jen chcete dopřát zaměstnancům společný odpočinek? Chystáte se pořádat konferenci? Pokud se rozhodnete pro náš hotel, čeká Vás příjemné prostředí s možností sportu, odpočinku i výletů po okolí. V našem hotelu zažijete pohodlí a budete se cítit útulně. Důraz klademe na čistotu a pěkné prostředí. V okolí jsou k dispozici tenisové kurty, aquapark, bobová dráha, wellness centrum aj.

Spojte příjemné s užitečným!

I když pořádáte Vaší firemní akci hlavně z pracovních důvodů, určitě se rádi po práci nebo před ní odreagujete. Pro tyto chvíle je náš hotel přímo jako dělaný:

Pro oběd, večeři či pouze příjemné posezení nabízíme naší restauraci.

Náš hotel je ideální pro turistiku a cykloturistiku. V okolí je opravdu co poznávat: Náš hotel leží nedaleko krásného historického města Český Krumlov, v krásné přírodě CHKO Šumava. V jeho okolí se nachází zřícenina Vítkův Hrádek, Horní Planá, Zlatá Koruna, Čertova Stěna….

V zimním období nabízí okolí ke sportovnímu vyžití Skiareál Lipno, Skiareál Hochficht, běžecké tratě a jiné.

Jsme také schopni Vám vytvořit kompletní náplň Vašeho volného času v době vašeho pobytu u nás. Rozhodně se na nás nebojte obrátit! Kontaktujte nás