Ubytování a pivovar Vraník

(Partnerský článek)

Penzion Zlín disponuje i pokoji v podkroví jsou vybaveny klimatizací a pro hosty je k dispozici uzavřené hlídané parkoviště. Pokoje jsou vybaveny stylovým dřevěným nábytkem, sociálním zařízením, LCD televizí, lednicí a WIFI. Hledáte-li klidné místo pro ubytování poblíž Zlína, Slušovic a Vizovic, pak neváhejte a navštivte Pivovar Vraník. Ve stylové restauraci si lze pochutnat na specialitách teplé i studené kuchyně. Nachází se zde i salónek s 30 místy.

Pivovar a ubytování Zlín nabízí kompletní ubytovací a restaurační služby v turisticky zajímavém, zatím málo poznaném místě Valašska. Ubytování návštěvníků není jedinou službou, kterou pivovar nabízí. Díky velkým zrekonstruovaným prostorám nabízí penzion Zlín pořádání nejrůznějších akcí v pivovaru Vraník. Pivovar a penzion nabízí kompletní ubytování Zlín a restaurační služby v turisticky zajímavém, zatím málo poznaném místě Valašska. Nabízí posezení s nekuřáckým salónkem s počtem 30 míst a s výběrem teplé i studené kuchyně, pizzy a dalšími místními specialitami.

Pivovar Vraník je také hojně vyhledávaným svatebních oslav. Pro děti je připraveno hřiště průlezkami. Ubytování Zlín nabízí nespočet možností pro výlety v okolí, jakými jsou Vizovice, Valašsko, Zoo Lešná, dostihové závodiště Slušovice, Beskydy a další.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.