Užijte si léto v okolí Lipna!

Přemýšlíte co dělat v létě? Vybíráte si destinace? Máme pro vás tip! Jestli si chcete užít pohodu nedaleko domova, nechcete jezdit někam zbytečně daleko do jiných zemí, tak je tu Lipno a náš Hotel Leyla! Lipno je jedna z nejnavštěvovanějších destinací ohledně dovolené u nás v České Republice. Každý si tu najde svůj odpočinek nebo zábavu. Pro milovníky relaxu a nenáročného odpočinku, jsou tu k dispozici naše krásné lesy, které jsou na skrz protkané stezkami. Můžete je projít jak pěšky, tak i projet kolem. Jestli nemáte kolo, tak to samozřejmě není problém, jsou tu půjčovny, ve kterých si půjčíte kola za suprové ceny. Pro milovníky trocha aktivity, jsou tu in-line stezky které vedou okolo Lipna, takže i o výhled máte postaráno.

lipno22

 

Chcete vědět, jak to funguje v lese?

Relativně novou aktivitou pro vaše děti je takzvané „Království lesa“. Jestli jste někdy chtěli zkusit jaké to je být součástí lesního společenství, tak máte šanci. K dispozici je bludiště mezi mladými stromky, takže se skombinuje zábava a vzdělání. Není to ideální? Můžete se podívat, jak vypadá a funguje mraveniště, nebo si na trampolíně vyskočit k korunám stromů.

 

lipno33

 

Celé léto spousta akcí

Sice už je půlka června, ale v plánech je ještě spousta akcí! Jedná se jak o hudební koncerty, běžecké závody jak pro děti tak pro dospělé, kejklířské představení nebo různé zábavné aktivity pro celé rodiny!

Lipno je doslova ideálním místem pro rodinnou dovolenou.

 

lipno44

 

Občerstvení? Ubytování? Hotel Leyla!

Hotel Leyla Frymburk je jedinečný hotel na Lipně, který svým architektonickým řešením věrohodně připomíná koncepci horského hotelu. Leží na konci městečka Frymburk, přímo u jezera Lipno a poskytuje netradiční ubytování s výhledem na jezero Lipno. Hotel nabízí vysoký standard kvality veškerých služeb. Díky své jedinečné poloze je ideálním místem pro Vaši dovolenou na Lipně. Přímo kolem hotelu probíhá páteřní cyklostezka Lipna, která Vás dovede k těm nejkrásnějším místům na lipensku.