Užijte si lyžování hned za hotelem!

Chystáte se se svojí rodinou na lyže? Líbilo by se vám lyžovat v okolí šumavských lesů s uchvatným výhledem na Lipno? Nabízíme vám kvalitní ubytování v našem tříhvězdičkovém hotelu Leyla které se nachází ve Frymburce přímo vedle sjezdovky.

Co všechno vám sjezdovka nabídne

Sjezdovka vám může nabídnout jak bezplatné parkování na místě, pro ty kteří se rozhodnou navštívit areál autem, tak i dopravu pomocí skibusu. Samozřejmostí je taky půjčovna lyží, která nabízí svoje služby za velmi dostupné ceny a pro všechny typy lyžařů, jak pro začátečníky kteří se teprve chystají učit lyžovat, tak i pro zkušené lyžaře. Nechybí tu i servis, který se určitě hodí za každé situace. Velkou výhodou této sjezdovky je možnost zaučení se v lyžařské škole. Ta zde nabízí školu jak pro budoucí lyžaře tak i pro budoucí snowboardisty. Jestli chcete naučit na lyžích nebo na prkně i svoje děti, není žádný problém! Skiareál ve Frymburce nabízí profesionální výuku lyžování a snowboardování aby se vaše budoucí střemhlavi cítili co nejvíc pod kontrolou při zdolávání vrcholů. Není to však jediné co potěší vaše prcky. Nacházi se tu moderní dětský park Médi Kubíka se dvěma pojízdnými koberci a celou řadou zábavných atrakcí pro děti, takže se nemusí nudit a vy si spokojeně zajezdíte. Sjezdovka nejspíš neuspokojí lyžaře kteří si užívají svižnou jízdu na průdkých sjezdovkách, je spíše na relaxační jízdu plnou kochání se přírodou a krásami našeho Česka.

hotel

Nečekejte a vyražte k nám!

Sjezdovka je otevřená a dobře zasněžená. O občerstvení se také nebojte, obědy nebo nebo české a kavkazské speciality na vás budou čekat hned pod sjezdovkou v naší restauraci! Neváhejte a udělejte si víkendový relax v přírodě u Lipna s možností si krásně zalyžovat, nebo si zde jednoduše užijte svojí dovolenou s vaší rodinou! Zážitky a vzpomínky jsou tím, co dělá náš život pestrý a zajímavý! Podle našich klientů je to určitě příjemný a nezapomenutelný zážitek, tak neváhejte a vzhůru za dobrodružstvím k nám na Lipno!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.