Výlet na Lipno i na podzim!

To že končí léto, přeci neznamená, že končí i výlety a s nimi spojená zábava. Neschovávejte se o víkendech doma a vyrazte s rodinou na výlet na Lipno. A proč zrovna Lipno? No protože na Lipně je i na podzim spousta zajímavých aktivit, které budou bavit děti i Vás. Co může být krásnější než pohled na podzimní přírodu. Procházet se parky zahalené do hřejivých barev podzimního listí nebo zajít do lesa kde narazíte i na nějaký ten hřib.

A i to Vám nabízí stezka korunami stromů

stezka korunami stromů

675 metrů dlouhá stezka, podél které najdete adrenalinové zastávky, dětské hřiště a nejdelší tobogán v české republice. Ten se vine středem jedinečné vyhlídky vysoké 40 metrů, ze které uvidíte ten nejkrásnější západ slunce.
Další procházky, které tu můžete podniknout, jsou například k Schwarzenberskému plavebnímu kanálu, na rozhlednu Moldablick nebo Alpenblick a spoustu dalších. A kdyby se Vám nechtělo chodit, v Hotelu Leyla si můžete půjčit koloběžky a sjet to na nich.

A vy co jste spíše na kulturu, i pro Vás se tu něco najde

český krumlov
Co třeba výlet za medvědy do Českého Krumlova, jednoho z nejkrásnějších měst České Republiky, což mimo jiné dokazuje jeho zapsání do listiny UNESCO. Najdete tu spoustu krásných památek jako například státní hrad a zámek Český Krumlov, kostel sv. Víta, kláštery, synagogy a další. Avšak můžete si vybrat i z velkého množství muzeí a galerií. Třeba art centrum světoznámého umělce Egona Schieleho a jeho zahradní ateliér, ve kterém v roce 1911 žil a tvořil.

Nevyšlo Vám počasí? Nezoufejte

Lipno nabízí i Aquapark a wellness Frymburk. Který kromě rozsáhlého saunového světa nabízí i vířivku, tobogán, divokou řeku, perličková lůžka, páru, hydromasážní trysky a spoustu dalších atrakcí, které Vás jak zabaví, tak zrelaxují.

Tak tedy neváhejte a vydejte se za námi do Hotelu Leyla, kde se zaručeně nudit nebudete.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.