Restaurace Frymburk – kavkazská kuchyně

Hotel Leyla - restauraceLeyla je jedinečná nejen jako hotel v okolí lipenského jezera, ale také si odtud odnesete nevšední gastronomické zážitky. Hotel disponuje plně klimatizovanou, nekuřáckou a stylovou restauraci s vnitřní kapacitou 100 míst a originální terasou s kapacitou 150 míst. Restaurace má také k dispozici salonek, který je oddělen od hlavního prostoru restaurace a tím nabízí možnost uzavřené společnosti.

V restauraci podáváme tradiční české pokrmy, ale také pokrmy kavkazské kuchyně, které patří k nejstarším a nejpestřejším kuchyním na světě, a proto naše kuchyně nezklame žádného gurmána ani sběratele gastronomických zážitků. Ve vnitřním prostoru restaurace dotváří příjemnou atmosféru otevřený rožeň, kde jsou připravovány pokrmy přímo před zraky návštěvníků.

Pro všechny naše návštěvníky je v restauraci připraven originální večerní virtuální program. Restaurace je také vhodná pro pořádání různých firemních akcí. Na Vaše přání jsme ochotní připravit svatbu, oslavu, večírek, školení, raut, grilování na terase či další doprovodný program.

Neváhejte a přijďte ochutnat naší kuchyni. Na Vaší návštěvu se těší tým restaurace hotelu Leyla.  Telefonní kontakt: +420 777 065 714.