Informace o hotelu

Vítáme Vás v HOTELU LEYLA FRYMBURK ***

Hotel Leyla Frymburk je jedinečný hotel na Lipně, který svým architektonickým řešením věrohodně připomíná koncepci horského hotelu. Leží na konci městečka Frymburk, přímo u jezera Lipno a poskytuje netradiční ubytování s výhledem na jezero Lipno. Hotel nabízí vysoký standard kvality veškerých služeb. Díky své jedinečné poloze je ideálním místem pro Vaši dovolenou na Lipně. Přímo kolem hotelu probíhá páteřní cyklostezka Lipna, která Vás dovede k těm nejkrásnějším místům na lipensku.

Hotel LeylaHotel Leyla Frymburk Vám může nabídnout ubytování v 20-ti dvou, tří, čtyř nebo pětilůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, televizorem a Wi-Fi připojením k internetu na břehu lipenského jezero na okraji malého městečka Frymburk, 9 kilometrů od obce Lipno nad Vltavou. V nabídce hotelu Leyla Frymburk je také rodinný dvoupodlažní apartmán. Celková kapacita hotelu je 63 lůžek. Ubytovaným hostům je k dispozici kolárna s lyžárnou.

Hotel má vlastní kamerově hlídané parkoviště.

Hotel disponuje plně klimatizovanou restaurací s vnitřní kapacitou 100 míst a s originální terasou s kapacitou 150 míst. Naše tradiční i kavkazská kuchyně nezklame žádného gurmána ani sběratele gastronomických zážitků. Celkovou atmosféru doprovází otevřený rožeň v pilotním prostoru restaurace, kde jsou připravovány pokrmy přímo před zraky návštěvníků. Návštěvníkům hotelu a restaurace je také k dispozici dětský koutek a venkovní dětské hřiště.

Domácí zvířata nejsou v hotelu povolena.

Restaurace je svou kapacitou plně přizpůsobena pořádání různých firemních akcí. Dle přání zákazníka připravujeme též oslavy, svatby, večírky, školení, rauty.

Nabídku služeb stále rozšiřujeme a doplňujeme k Vaší plné spokojenosti. Pokud hledáte kvalitní ubytování či hotel u jezera Lipno, pak jste na správné adrese.

Na Vaší návštěvu na Lipně se těší Hotel Leyla Frymburk, partner pro Vaší dovolenou na u lipenského jezera.